Турнір з міні-футболу для вихованців дитбудинків та інтернатів

 
 

Турнір з міні-футболу для вихованців дитбудинків та інтернатів
18 квітня Українська Міні Футбольна Ліга та Благодійний театр "Місто сонця" провели турнір з міні-футболу для команд із дитбудинків та інтернатів

Велика організаційна робота була проведена, адже у турнірі прийняли участь 5 команд із чотирьох закладів, деякі з них знаходяться більш ніж за 100 км від Києва!

Поки Футбольна Ліга займалась питаннями оренди залу, обіду та подарунків для дітей, ми, представники театру, готували цікаву програму, малювали плакати в підтримку команд та вчили речівки! 

Вже о 9 ранку першими приїхали дві команди з Великополовецького інтернату. Швидко переодягнувшись, вони почали тренування. Згодом прибули інші команди – з дитбудинків Яготину, Борисполя та Сезенківа.

Провівши жеребкування, о десятий почався турнір! Цікаво було спостерігати як за грою команд, так і за поведінкою дітей та вихователів поза межами поля…

Представники Великополовецького, здається, були засмучені відсутністю у них футбольної форми. Та й їхня підготовка була трошки слабшою. Але за віком учасники цих команд були найстарші.

Їхній тренер – це вчителька фізкультури, мабуть, саме тому їм і не вистачило трохи підготовки і вони не змогли посісти перші місця…

Переможці турніру з ДБ «Родина», с. Сезенків вразили своєю майстерністю! Здавалось, вони зовсім не напружуються і, навіть, не дуже швидко бігають! При цьому вони легко виграли всі чотири гри, та ще й з великим рахунком! Окремо хочеться розказати про їхнього тренера – Миколу Федоровича! Всі вісім годин він не залишав своїх вихованців, інколи лаяв, але частіше хвалив та давав поради! Діти в усьому до нього прислухались, було видно, що це справжня, дуже дружня команда!

Вихованці ДБ «Берегиня» до останнього вели боротьбу та змогли зайняти друге місце! Ці хлопці вже не в перший раз приймають участь у змаганнях, і програвати не звикли! Навіть під час обіду вони продовжували обговорювати гру та морально готувались до наступних поєдинків.

А от хлопці з Яготинського ДБ «Віночок», були засмучені, адже вони так сподівались на перемогу. Хоча тут були самі молодші діти, але вони вже довго займаються футболом, а Володю навіть тренує сам Ребров! Здавалось, хлопці просто стомились після перших ігор і їм зовсім трохи не вистачило сил… Тому і зайняли вони лише третє місце…

Але в першу чергу це було свято! Свято з подарунками, медалями та кубком переможцям! 

 

2010 р.

 

Пурик ОксанаСоздан 03 окт 2013