Новорічні подорожі

 
 

Новорічні подорожі
Вже на початку грудня київський благодійний театр «Місто сонця» почав вітати дітей із наступаючими святами!

Дуже радує, що багато людей знає про наш театр та запрошує прийняти участь у сумісних акціях!

В дитбудинку «Місто щасливих дітей» акторів зустрічали гарно вдягнені діти, які разом з персонажами казок грали, співали та приймали участь у конкурсах!

5 грудня ми приєдналися до святкування Міжнародного дня волонтера та показали виставу для дітлахів із багатодітних та малозабезпечених сімей Солом’янського району міста. На жаль, цих дітей влада не дуже балує увагою! На тисячу дітей на свята видали аж з десяток квитків на ялинки! А діти-інваліди цього району мають змогу відвідувати якісь події завдяки майже героїзму працівників центру!

Після вистави працівники привітали дітей, а актори театру продовжили спілкування, малюючи з малечою стінгазету!

На концерт-акцію «Лелека, який все переплутав» нас запросили організатори , які бачать своїм основним завданням популяризацію ідеї влаштування дітей з дитячих будинків в сім'ю. На святі були присутні підлітки із дитбудинків та малозабезпечених сімей Дніпровського району.

З клубом Mitsubishi здійснено дві поїздки – у Дніпропетровськ та Одесу! Цілий автобус подарунків чекав на дітей із цих закладів, а також новорічні привітання Діда Мороза, Снігуроньки та Снігової королеви!

Ще одні нові знайомі, представники ДЕТДОМ-клубу організували три поїздки у підшефні дитбудинки – Ніжин, Сквира та Фастів! На дітей також чекали привітання Діда Мороза, його помічників та казкових персонажів. А у Фастові діти зустрічали театр з особистою радістю, адже наше знайомство почалось ще два роки тому! І за цей час нас неодноразово запрошували у гості!

Молоді хлопці і дівчата з форуму МАМКА допомагають дитбудинку с. Гребінки Київської області. Сік, печиво, одежа, взуття і, звичайно ж, свято з казковими персонажами та солодощі від Діда Мороза порадували сьогодні дітлахів!

Багато було зроблено цього року, багато цікавих знайомств! Небайдужі люди приєднуються до нашої організації! І планів на наступний рік у нас також чимало – знайти шефів у кілька дитбудинків, організувати мистецький центр, проводити екскурсії, подорожі до театрів та музеїв, майстер-класи, лекції, тренінги для вихованців дитбудинків та багато іншого!

Приєднуйтесь!!!

2010 г.

 

Пурик ОксанаСоздан 03 окт 2013