Театр "Місто сонця" на ГОГОЛЬFEST

 
 

Театр "Місто сонця" на ГОГОЛЬFEST
Рівно за тиждень до проведення заходу, ми дізнались про запрошення на цей фестиваль. До речі, дитяча програма була не така й вже велика – вистава «Морська братія» та декілька майданчиків, де розважали дітлахів…

За п'ять днів до показу неприємна новина - хвороба головної акторки (видужати їй довелось швидко – хіба хочеш, мусиш!) За два дні – перелом ноги в іншої (на цю роль була заміна).

Але не так просто злякати нашу режисерку Наталію Грабовську! І от перший день виступу!

13.09

Ура! Сьогодні я вперше побачу виставу, в якій граю майже рік! Сьогодні я фотограф. Але вже за півтори години до початку я на місці. А як же – треба ж допомогти друзям – світло, звук, стільці, грим, так багато всього треба зробити. Актори трошки нервуються - яка публіка на нас чекає, як краще розібратися з мікрофонами, як розміститись на маленькій сцені?...

А я вже почала фоторепортаж – ось нанесення гриму, репетиція...

Початок… Діти з дитбудинків, маленькі глядачі з батьками та, звичайно ж, наші знайомі, які прийшли порадіти за нас та подивитись захоплюючу виставу! Пригоди друзів-дельфінчиків, страшний та злий скат з помічниками-акулами, веселі рибки та інформ-бюро черепаха! За годину малеча побачила багато пригод, приймала участь в конкурсах та підспівувала героям!

Всі були задоволені - діти, їхні батьки, які з великою цікавістю спостерігали за підводними жителями, та наша режисерка, яка дуже хвалила акторів!

19.09

Здається, нервуюсь тільки я одна. Я вперше на цій сцені, та ще й співати реп треба у мікрофон! А я так його боюсь… Тому репетиція перед виставою була майже для мене однієї.

Але даремно я хвилювалась, все вийшло дуже добре!

І навіть тут, за сценою я знайшла чийсь припаркований велосипед, з я ким і сфотографувалась в образі Черепахи.

20.09

І знову хвилювання… Сьогодні я граю іншу роль, вперше, майже без репетицій. Більш того – режисерка тільки позавчора придумала трохи інший образ для мого дельфіна і дуже смішну вимову. Тому знову я на сцені, знову тренуюсь.

І ця роль мені сподобалась та вдалася! Глядачів було набагато більше, ніж минулого разу. Дуже цікаво спостерігати за дітлахами із-за куліс – як вони переживають, як радіють…

А вже після вистави я приймаю привітання з днем народження від друзів з театру, ми відпочиваємо, чаюємо, розглядаємо виставки та дивимось виступи інших театрів.

ПС. Це наш перший фестиваль! Але планів у нас дуже багато – радіопередача для дітей, випуск газети та проведення власного фестивалю!

Запрошуємо всіх небайдужих до співпраці! 

вересень 2009

 

Пурик ОксанаСоздан 03 окт 2013